Tingimused

Seda veebisaiti haldab Marilin Simons FIE. Kogu saidil viitavad terminid “meie”, “meid” ja “meie oma” Marilin Simons FIE-le.

Seda veebisaiti pakub Marilin Simons FIE sealhulgas kogu sellel saidil saadaolevat teavet, tööriistu ja teenuseid teile, kasutajale, tingimusel, et nõustute kõigi nende tingimustega.

Meie saiti külastades ja/või meilt midagi ostes kasutate meie “teenust” ja nõustute järgima neid tingimusi (“Teenuse tingimused”, “Tingimused”). Tingimused kehtivad kõigile saidi kasutajatele, sealhulgas ilma piiranguteta kasutajatele (brauserid, müüjad, kliendid, kaupmehed ja/või sisu kaasautorid).

Meie veebisaiti külastamiseks või kasutamiseks on vaja lugeda need tingimused hoolikalt läbi. Saidi mis tahes osale sisenedes või seda kasutades nõustute järgima neid tingimusi. Kui te ei nõustu kõigi selle lepingu tingimustega, ei tohi te veebisaidile siseneda ega teenuseid kasutada.

Kõikidele uutele funktsioonidele või tööriistadele, mis praegusesse poodi lisatakse, kehtivad samuti teenusetingimused. Sellel lehel saate igal ajal vaadata teenusetingimuste uusimat versiooni.

Jätame endale õiguse neid teenuse tingimusi ajakohastada, muuta või asendada. Uuendused ja/või muudatused postitame meie veebisaidile. Teie kohustus on seda lehte muudatuste osas kontrollida. Veebisaidi jätkuv kasutamine või sellele juurdepääs pärast muudatuste postitamist tähendab nende muudatustega nõustumist.

Meie kauplust majutatakse WordPressis-is. Nad pakuvad meile veebipõhist e-kaubanduse platvormi, mis võimaldab meil oma tooteid ja teenuseid müüa.

Tellimuse vormistamine & maksemeetodid
Tellimuse vormistamiseks tuleb soovitud kaup lisada ostukorvi.

Ostukorvi avamisel kuvatakse ekraanile teie poolt valitud tooted ja nende summa. Soovi korral võib toodete kogust muuta või tooteid valikust eemaldada.

Kui kõik tooted on valitud, tuleb valida tarnemeetod. Seejärel on vajalik nõustuda “Tingimuste- ja Tagastamise poliitikaga” ning vajutada nupule “Vormista tellimus”.

Tellimuse esitamiseks tuleb täita kõik vajalikud andmeväljad ostja kohta. Pärast seda kinnitate tellimuse ja maksate kauba eest.

Maksevaluuta on euro. Kassas saate valida endale sobivaima makseviisi. Pakume krediitkaardimakset (Visa, MasterCard) ja Montonio Finance OÜ; vastutame teie isikuandmete eest, mida jagatakse volitatud ülekandeettevõttega Montonio Finance OÜ, mis kasutab maksete tegemiseks vajalikke isikuandmeid
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida, lao seisu või muu põhjuse tõttu, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud summa (koos kohaletoimetamise tasuga) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

Pärast pangaülekande laekumist saadetakse kaup ostja poolt valitud tarneviisi alusel.

Marilin Simons FIE on isikuandmete töötlemise eesmärgil vastutavaks osapoleks ning Marilin Simons FIE edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed töötlejale Montonio Finance OÜ-le.

Taganemisõigus
Teil on õigus veebipoes bijou.ee sõlmitud lepingust taganeda 30 päeva jooksul. 30 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest saate kauba üle vaadata ja otsustada, kas see teile sobib.

Pidage meeles, et tasute kõik taganemisega seotud kulud (nt postikulud). Kui esitate taganemisavalduse e-posti teel, saadab bijou.ee teile avalduse kättesaamist kinnitava e-kirja.

Taganemisõiguse kasutamiseks peate toote pakendi avama ettevaatlikult, seda kahjustamata.

Kui soovite kauba tagastada 30 päeva jooksul, võite proovida ja uurida kaupu ainult nii, nagu tavakaupluses on lubatud. Teie vastutus tekib juhul, kui olete asja kasutanud muul viisil, kui see on vajalik asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks.

bijou.ee tagastab raha 14 tööpäeva jooksul alates tagastatava kauba kättesaamisest.

E-poe tingimused
Nende tingimustega nõustudes kinnitate, et olete oma elukohariigis või -omavalitsuses vähemalt täisealine.

Te ei tohi kasutada meie tooteid ühelgi ebaseaduslikul või volitamata otstarbel ega rikkuda teenust kasutades oma jurisdiktsiooni seadusi (sealhulgas, kuid mitte ainult, autoriõiguse seadusi).
Te ei tohi edastada viirusi ega hävitava iseloomuga koode.
Mis tahes tingimuste rikkumine või rikkumine toob kaasa teie teenuste viivitamatu lõpetamise.

Üldtingimused
Jätame endale õiguse keelduda igaühele mistahes põhjusel ja igal ajal teenuse pakkumisest.

Mõistate, et teie andmed (välja arvatud krediitkaardiandmed) võidakse edastada krüptimata ja see võib hõlmata (a) edastusi eri võrkude kaudu; ja b) muudatusi võrkude või seadmeteühendamise tehnilistele nõuetele vastamiseks ja nendega kohandamiseks. Krediitkaardiandmed on võrkude kaudu edastamise ajal alati krüptitud.

Nõustute ilma meie selgesõnalise kirjaliku loata mitte reprodutseerima, dubleerima, kopeerima, müüma, edasi müüma ega kasutama ühtegi Teenuse Tingimuse osa, Teenuse kasutamist ega juurdepääsu teenusele ega kontaktisikutele veebisaidil, mille kaudu teenust osutatakse.

Selles lepingus kasutatud pealkirjad on lisatud ainult mugavuse huvides ning ei piira, ega mõjuta muul viisil käesolevaid tingimusi.

Teabe täpsus, täielikkus ja õigeaegsus
Me ei vastuta, kui sellel saidil kättesaadavaks tehtud teave ei ole täpne, täielik või ajakohane. Jätame endale õiguse selle saidi sisu igal ajal muuta, kuid meil ei ole kohustust oma saidil mingit teavet ajakohastada.

Teenuse muudatused ja hinnad
Meie toodete hinnad võivad muutuda ilma ette teatamata. Jätame endale õiguse teenust (või selle mis tahes osa või sisu) igal ajal ilma ette teatamata muuta või katkestada.

Tooted või teenused
Oleme teinud kõik endast oleneva, et kuvada võimalikult täpselt meie toodete värvid ja pildid, mis poes ilmuvad, kuid me ei saa garanteerida, et teie arvutimonitori mis tahes värvi kuva on täpne.

Kõiki toodete kirjeldusi või toodete hindu võidakse igal ajal ette teatamata muuta. Jätame endale õiguse igal ajal lõpetada mis tahes toote tootmine. Kõik sellel saidil tehtud toote või teenuse pakkumised on kehtetud, kui see on keelatud.

Arvelduse ja kontoteabe täpsus
Jätame endale õiguse keelduda mis tahes tellimusest, mille te meile esitate. Kui muudame tellimust või tühistame selle, võime proovida teid teavitada, võttes ühendust tellimuse tegemise ajal antud e-posti ja/või telefoninumbriga.

Te nõustute esitama ajakohase,täieliku ja täpse ostu- ja kontoteabe kõigi meie poes tehtud ostude kohta.

Tagastamise poliitika

Tagastatud

Meie poliitika alusel on võimalik tagastusi teha 30 päeva. Kui ostust on möödunud 30 päeva, ei saa me kahjuks teile tagasimakset, ega vahetust pakkuda.

Tagastamise tingimustele sobimiseks, peab kaup olema samas seisukorras, nagu te selle saite – kasutamata ja originaalpakendis. Tagastuse vormistamiseks vajame kviitungit või ostutõendit.

Tagasimaksed

Kui oleme tagastatud toote kätte saanud ja üle kontrollinud, saadame teile e-kirja, et teavitada teid toote kättesaamise kohta. 

Heakskiidu saamisel, töödeldakse teie tagasimakset ja krediitkaardile või algsele makseviisile rakendub automaaselt krediit 10 tööpäeva jooksul.

Hilinenud või puuduvad tagasimaksed

Kui te pole veel tagasimakset saanud, kontrollige esmalt uuesti oma pangakontot.

Seejärel võtke ühendust oma pangaga. Sageli kulub enne tagasimakse rakendumist veidi töötlemisaega.

Kui olete seda kõike teinud ja te pole ikka veel raha tagasi saanud, võtke meiega ühendust aadressil gerli@wodal.ee

Saatmine

Toote tagastamiseks palume see saata aadressile: Roosikrantsi 15-11, Tallinn 10119, EESTI

Kauba tagastamise või vahetamise puhul vastutate ise saatmiskulude eest. Saatekulu ei kuulu tagastamisele. Kui saate raha tagasi, arvatakse teie tagasimaksest maha tagastamiskulud

Defektse toote puhul võtame vastutuse täielikult endale. Meie eesmärk on 100% kliendi rahulolu.

Sõltuvalt sellest, kus te elate, võib vahetatud toote teieni jõudmiseks kuluv aeg olla erinev. Kõik tooted saadetakse Eestist.

Lisaküsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust aadressil info@bijou.ee

Isikuandmeid
Teie isikuandmete esitamist poe kaudu reguleerib meie privaatsuspoliitika. Täpsema info saamiseks vaadake meie Privaatsuspoliitikat.

Vead, ebatäpsused ja tegevusetused
Aeg-ajalt võib meie saidil või teenuses olla teavet, mis sisaldab trükivigu, ebatäpsusi või väljajätmisi, mis võivad olla seotud tootekirjelduste, hindade, tutvustuste, pakkumiste, toodete saatmiskulude, tarneaegade ja saadavusega.

Jätame endale õiguse parandada mis tahes vigu, ebatäpsusi või puudusi ning muuta või värskendada teavet või tühistada tellimusi, kui mis tahes teave teenuses või seotud veebisaidil on ebatäpne igal ajal ilma ette teatamata (kaasa arvatud pärast tellimuse esitamist).

Garantiidest lahtiütlemine; vastutuse piiramine
Me ei garanteeri, kinnita ega taga, et meie teenuse kasutamine on katkematu, õigeaegne, turvaline või tõrgeteta.

Nõustute, et aeg-ajalt võime teenuse määramata ajaks eemaldada või teenuse igal ajal ilma teid ette teatamata tühistada.

Kontaktandmed
Küsimused teenuse tingimuste kohta tuleb saata meile info@bijou.ee