Privaatsus

Isikuandmed, mida kogume
Kui külastate veebisaiti, kogume automaatselt teie seadme kohta teavet, sealhulgas teavet teie veebibrauseri, IP-aadressi, ajavööndi ja mõnede teie seadmesse installitud küpsiste kohta. Lisaks, kogume teavet veebisaidi sirvimise kohta; üksikute veebilehtede või toodete kohta, mida vaatate; millised veebisaidid või otsinguterminid teid meie veebisaidile suunasid ning teavet teie ja meie veebisaidi vastastoime kohta.

Lisaks kogume teavet ostu sooritamise katse või ostu sooritamise kohta, sealhulgas teie nime, arveldusaadressi, tarneaadressi, makseteavet, e-posti aadressi ja telefoni numbrit.

Kuidas me teie isikuandmeid kasutame?
Kasutame teavet üldiselt kõigi websaidi kaudu tehtud tellimuste täitmiseks (sealhulgas teie makseteabe töötlemine, kohaletoimetamise korraldamine ning arvete ja/või tellimuse kinnituste esitamine). Lisaks kasutame seda teavet teiega suhtlemiseks; kontrollimiseks võimaliku riski või pettuse suhtes; ja kui see on kooskõlas eelistustega, mida olete meiega jaganud, et pakkuda teile teavet või reklaame meie toodete või teenuste kohta.

Kasutame kogutud seadmeteavet, et kontrollida võimalikke riske ja pettusi (eriti teie IP-aadressi) ning üldisemalt oma saidi täiustamiseks ja optimeerimiseks.

Pange tähele, et me ei muuda oma saidi andmete kogumise ja kasutamise tavasid, kui näeme teie brauserist signaali “Ära jälgi”.

Isikuandmete jagamine
Jagame teie isikuandmeid kolmandate osapooltega, et isikuandmeid ülalkirjeldatud viisil kasutada.

Samuti kasutame Google Analyticsit, et mõista, kuidas meie kliendid seda saiti kasutavad. Lisateavet selle kohta, kuidas Google teie isikuandmeid kasutab võite lugeda siit.

Võime teie isikuandmeid jagada ka selleks, et järgida kehtivaid seadusi ja määrusi, vastata kohtukutsele, läbiotsimismäärusele või muule seaduslikule päringule saadava teabe saamiseks või muul viisil oma õiguste kaitsmiseks.

Teie õigused
Euroopa liidu elanikuna, on teil õigus juurde pääseda teie kohta hoitavatele isikuandmetele ja paluda oma isikuandmete parandamist, ajakohastamist või kustutamist. Kui soovite seda õigust kasutada, võtke meiega ühendust allolevate kontaktandmete kaudu.

Muudatused
Aeg-ajalt võime oma privaatsuse poliitikat uuendada, et kajastada näiteks muudatusi meie tingimustes või muudel tegevuslikel, õiguslikel või regulatiivsetel põhjustel.

Küsimused ja kontaktandmed
Kui soovite: juurde pääseda, parandada, muuta või kustutada teie kohta käivaid isikuandmeid, võtke meiega ühendust aadressil info@bijou.ee